Schock

bannýrek_dřezy_schockGranitové dřezy patří v současné době k jednomu z největších hitů našich kuchyní. Není se vůbec čemu divit. Jsou totiž mimořádné. Vynikají výjimečnou odolností proti jakémukoliv poškrábání či otlučení, neohrozí je ani vysoké teploty či běžné kuchyňské kyseliny a hlavně – jsou neskutečně elegantní! Granitový dřez pozvedne každý kuchyňský interiér do zcela jiné estetické roviny, o tom není žádných pochyb. A když už si domů chceme pořídit granitový dřez, proč ne rovnou od světové jedničky, od výrobce, u kterého to všechno začalo...

„V roce 1979 jsme vynalezli granitový dřez,“ uvádí společnost Schock a je to pravda. Právě oni se stali těmi, kdo přinesli do našich kuchyní tento svěží závan čerstvého vzduchu. Již tehdy bylo jasné, že hledání nových cest a inovací bude tím hlavním, co požene společnost Schock dále.

Schock je stále o krok napřed. „Než jít s dobou, je lepší být stále před ní,“ i to je jedno z firemních hesel. Právě v tomto duchu se více než 30 let nese postup této společnosti. Ve snaze o neustále zdokonalování patentovala firma v roce 1991 svůj nový kompozitní materiál Cristalite®, v roce 2008 NanoGranit Cristadur® a v roce 2010 Cristalite PLUS®.

90 patentů, 200 modelů granitových dřezů, 40 barevných provedení, více než 75 % dřezů na světe vyrobených dle metody firmy Schock – to je jen několik čísel charakterizujících postavení tohoto světového lídra.

S výrobky firmy Schock rozhodně nelze šlápnout vedle. Snaha o dokonalost, špičkové provedení, technologie, které nekopírují, ale jsou vyvíjeny samotnými zaměstnanci firmy, mimořádné materiály, které vydrží věky, chuť jít stále dál a neustrnout – to jsou záruky spokojenosti každého zákazníka a maximálního uživatelského komfortu. 

4490
101901449010190

Stránka 1 z 1 - 24 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 24 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.