Blanco

bannýrek_dřezy_blancoHledáte kvalitu ověřenou léty a vybíráte dřez či dřezovou baterii? Produkty firmy Blanco se mohou stát tím, co hledáte. Přední výrobce dřezů, kuchyňských baterií a systémů na třídění odpadu se může pochlubit tradicí datovanou již od roku 1925, kdy její zakladatel Heinrich Blanc založil svůj podnik tehdy ještě v provizorních prostorech dvou dřevěných budov v německém Oberderdingenu. Zde sídlí společnost dodnes, i když se její prostory již značně rozrostly. Není divu, když je dnes společnost Blanco výrobcem vskutku světového formátu.

„BLANCO SPIRIT“, tak označuje samotná firma tajemství svého úspěchu. Pod těmito dvěma slovy se přitom neskrývá nic jiného, než snaha o maximální spokojenost zákazníků, péče o ně i o partnery společnosti, vzájemná loajalita a podpora firemní kultury zaměstnanců, tedy hodnoty, které jsou pro firmu tím nejdůležitějším.

Blanco dnes patří mezi světovou špičku ve zpracování nerezových materiálů a v oblasti výroby gastronomických zařízení. Ročně vyrobí dokonce asi 1,5 miliónů kuchyňských dřezů. Výrobu soustřeďuje celkem do pěti oblastí, tři výrobní místa se přitom nachází v Německu – v Oberderdingenu, Sulzfeldu, Sinsheimu, jedno v Kanadě a jedno dokonce v České republice. Firma zaměstnává asi 1250 zaměstnanců.

Kuchyňské dřezy Blanco z prvotřídní ušlechtilé nerezové oceli jsou ověřenou klasikou, která nikdy nezklame. Odolnost vůči vysokým teplotám, stálobarevnost, hygieničnost i snadná údržba – to jsou přednosti nerezové oceli, kterých si ceníme nejvíce. Kromě toho se hodí skutečně do každého kuchyňského interiéru.

Blanco ale jde s dobou, a tak svoji nabídku rozšířilo o moderní dřezy granitové a žhavou novinku – dřezy keramické. Ani s jedním se rozhodně nelze ztratit v davu. Originální kompozitní materiál SILGRANIT® PuraDur® II vyniká mimořádnými vlastnostmi. S nadsázkou by se dalo hovořit téměř o nesmrtelnosti těchto dřezů. Výjimečná odolnost, jak proti vysokým teplotám, tak proti oděru a škrábancům, dělá z těchto dřezů skutečný poklad do každé kuchyně. Je navíc možné je skvěle zkombinovat s dřezovými bateriemi Blanco s granitovou povrchovou úpravou.

O eleganci keramických dřezů se není třeba příliš dlouho rozepisovat. Výjimkou samozřejmě nejsou ani ty vyrobené z keramiky PuraPlus® firmy Blanco. Kromě toho, že jsou tyto originální designové kousky skutečnou potěchou pro oko, jsou i maximálně praktické. Keramika PuraPlus® je pokryta speciální vrstvou, která celý povrch doslova uzavírá a vyhlazuje. To zaručuje mimořádně snadnou údržbu.

Produkty Blanco patří mezi skutečnou špičku. Dokazuje to mimo jiné i to, že během dlouholeté historie firmy získaly její výrobky mnohá ocenění. Jmenujme například German Design Award v roce 2014 nebo reddot design award v roce 2012.

119
32689111932689

Stránka 1 z 5 - 169 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 5 - 169 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.