Alveus

bannýrek_dřezy_alveusKvalitní kuchyňské dřezy a dřezové baterie ze špičkových materiálů, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky, nadčasový design, kvalita, která vyniká nad konkurencí, mimořádně precizní zpracování – takové jsou produkty značky Alveus. Pokud hledáte skutečnou kvalitu, Alveus vás nezklame.

Za značkou Alveus stojí slovinská společnost Kovinoplastika Lož a. s., nadnárodní výrobce kuchyňského vybavení, který není na českém trhu žádným nováčkem. Dceřinná společnost Alveus CZ však vznikla až v roce 2000.

Kuchyňské dřezy Alveus nadchnou především neotřelým designem. Vždyť inovace a neustálý rozvoj je jednou z předních hodnot této značky. Nejsou přitom jen pěkné na pohled. Současný design a trendy, které společnost sleduje, si potrpí na praktičnost. Té si uživatel produktů Alveus užije do sytosti. Velké a snadno udržovatelné pracovní plochy, ty nejkvalitnější materiály, které vydrží více než jednu sezónu a především funkčnost a všestranné využití jsou společnými jmenovateli kuchyňských dřezů Alveus. Co se týče materiálů, nalezneme v nabídce značky Alveus kromě dřezů z tradiční a oblíbené nerezové oceli ve třech variantách (satin, dekor a microdekor) i dřezy z kompozitních materiálů Algranit a Granital. Široká barevná škála granitových povrchů navíc umožní vybrat ten, který krásně splyne s celým kuchyňských interiérem nebo právě naopak výrazným kontrastem podtrhne originální designový prvek, kterým granitový dřez bezesporu je.

Vysokou technologickou úrovní a nadčasovou eleganci vynikají i dřezové baterie Alveus, čímž skvěle doplňují luxusní kuchyňské dřezy této značky. Nabídka je skutečně široká, a tak si vybere jak majitel kuchyně zařízené v tradičním stylu, tak i milovník posledních designových trendů. Dřezy Alveus jsou známe svou cenovou přívětivostí!

Alveus si za svými výrobky stojí, a tak na dřezové baterie poskytuje pětiletou záruku, na své dřezy dokonce třicetiletou! Pokud nevíte, jestli dát přednost kvalitě za rozumnou cenu, nebo elegantnímu designu, u značky Alveus najdete obojí. 

333
27300133327300

Stránka 1 z 4 - 122 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 4 - 122 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.