Nerezové dřezy se sklem

podka_sesklem_drezy

Nerezové dřezy se sklem jsou perfektní kombinací dvou přírodních materiálů. Dřezy se sklem dodají Vaší kuchyni neobvyklé linie a neotřelý design. Použité sklo je vyrobeno z centimetrového tvrzeného skla, které je velice sympatické na omytí a údržbu. Pokud jste již v interiéru využili skleněné prvky, tak tento dřez je pro Vás perfektním řešením. Nerezové dřezy se sklem vyrábí společnost Alveus a jsou dostání v provedení dřez s odkapem pro jednodřezy a dvoudřezy. Kombinace matného nerezu s matným sklem je perfektní kombinace třeba pro kameninové kuchyňské desky. 

lišta_filtruj

 
7590
234001759023400
Značky
Montáž
Provedení (dřezu)
Šířka skříňky
Tvar (dřezu)
Varianta (dřezu)

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

 • 2 - 3 dny Značka: Alveus
  Kuchyňský dřez Alveus GLASSIX 10  - extra moderní kuchyňský dřez vyroben z kvalitního tvrzeného skla, které interiéru dodá nadčasový vzhled a punc maximálního luxusu.

  od 7 590 Kč
 • 2 - 3 dny Značka: Alveus
  Kuchyňský dřez Alveus WAVE 10 (nerez/sklo)  - extra moderní kuchyňský dřez s velmi oblým rádiusem, vyroben z kvalitního barevného tvrzeného skla, které interiéru dodá nadčasový vzhled a punc maximálního luxusu.

  od 9 750 Kč
 • 2 - 3 dny Značka: Alveus
  Kuchyňský dřez Alveus GLASSIX 20  - extra moderní kuchyňský dřez vyroben z kvalitního tvrzeného skla, které interiéru dodá nadčasový vzhled a punc maximálního luxusu.

  od 10 155 Kč
 • 2 - 3 dny Značka: Alveus
  Kuchyňský dřez Alveus WAVE 30 (nerez/sklo)  - extra moderní kuchyňský dřez s vaničkou a velmi oblým rádiusem, vyroben z kvalitního barevného tvrzeného skla, které interiéru dodá nadčasový vzhled a punc maximálního luxusu.

  od 12 350 Kč
 • 14 dní Značka: Alveus
  Kuchyňský dřez Alveus KARAT 10 (nerez/sklo)  - extra moderní kuchyňský dřez vyroben z kvalitního barevného tvrzeného skla, které interiéru dodá nadčasový vzhled a punc maximálního luxusu.

  od 14 300 Kč
 • 2 - 3 dny Značka: Alveus
  Kuchyňský dřez Alveus CRYSTALIX 10  - extra moderní kuchyňský dřez vyroben z kvalitního tvrzeného skla, které interiéru dodá nadčasový vzhled a punc maximálního luxusu, vybaven dávkovačem saponátu a odkapávací miskou.

  23 400 Kč

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.