Keramické dřezy

podka_keramické_drezy

Keramický dřez je zcela určitě velice luxusní a designový prvek, který z Vaší kuchyně udělá příjemné a útolné domácí prostředí. Keramické dřezy jsou odolné proti poškrábání a keramika jako taková má obrovskou houževnatost a stálost. U těchto dřezů se nemusíte bát škrábanců a rýh. Najdete u nás keramické dřezy v několika zajmavých odstínech, které snadno sladíte s okolním interiérem. Provedení keramických dřezů si můžete vybrat dle vašich specifických požadavků: dřez s odkapem, dřez s vaničkou nebo dřez s odkapem a vaničkou. Keramický dřez je vhodný i do velkorysích kuchyní, kde můžete využít např. provedení "dvoudřez" nebo dokonce provedení "dvoudřez s odkapem".

lišta_filtruj

 
9240
298351924029835
Značky
Montáž
Provedení (dřezu)
S excentrem
Šířka skříňky
Tvar (dřezu)
Varianta (dřezu)

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

 • 10 dní Značka: Blanco
  Kuchyňský dřez Blanco TOLON 45 S (keramika)  - komfortní dřez s povrchem z keramiky, s excentrickým ovládáním výpusti, s vyvýšeným okrajem, vhodný pro skříňku širokou 45 cm.

  9 240 Kč
 • 10 dní Značka: Blanco
  Kuchyňský dřez Blanco TOLON 6 S (keramika)  - dřez v jedinečném a moderním designu, s přídavnou vaničkou, prostorný, s vyvýšeným okrajem,  vyrobený pro oboustrannou instalaci.

  10 812 Kč
 • 10 dní Značka: Blanco
  Kuchyňský dřez Blanco TOLON XL 6 S (keramika)  - dřez v jedinečném a moderním designu, prostorný XL nabízí ještě větší prostor při mytí, má vyvýšený okraj a je vyrobený pro oboustrannou instalaci.

  11 008 Kč
 • 10 dní Značka: Blanco
  Kuchyňský dřez Blanco IDESSA 45 S (keramika)  - velkorysý dřez s optimálním využitím prostoru pro skříňku 45 cm, s plochým keramickým okrajem a s tvarově zajímavou plochou pro baterii.

  11 552 Kč
 • 10 dní Značka: Blanco
  Kuchyňský dřez Blanco PANOR 60 (keramika)  - atraktivně řešený a mimořádně objemný dřez pro tradiční a moderní venkovské kuchyně, v zářivě bílé barvě, vhodný pro spodní skříňky od 60 cm.

  12 657 Kč
 • 10 dní Značka: Blanco
  Kuchyňský dřez Blanco PALONA 6 (keramika)  - prostorný a hluboký dřez s povrchem z keramiky, s prostorem pro baterii, vhodný pro skříňku širokou 60 cm.

  13 847 Kč
 • 10 dní Značka: Blanco
  Kuchyňský dřez Blanco IDESSA XL 6 S (keramika)  - velký a objemný XL dřez ve vysoce kvalitním zpracování a atraktivním designu s hezky tvarovanou plochou pro baterii, s excentrickým ovládáním výpusti.

  14 442 Kč
 • 10 dní Značka: Blanco
  Kuchyňský dřez Blanco IDESSA 6 S (keramika)  - dřez vysoce kvalitně zpracovaný, v atraktivním designu, s elegantní vaničkou, s tvarově zajímavou plochou pro baterii.

  15 292 Kč
 • 10 dní Značka: Blanco
  Kuchyňský dřez Blanco ZENAR 45 S (keramika)  - mimořádně prostorný dřez s plochým okrajem, s čistým designem přímých linií, vše v osvědčené kvalitě.

  15 547 Kč
 • 10 dní Značka: Blanco
  Kuchyňský dřez Blanco ZENAR XL 6 S (keramika)  - mimořádně prostorný dřez s plochým okrajem, s čistým designem přímých linií, vše v osvědčené kvalitě.

  18 097 Kč
 • 10 dní Značka: Blanco
  Kuchyňský dřez Blanco AXON II 6 S (keramika)  - kuchyňský dřez s keramickým povrchem, s praktickým odkapem i vaničkou, s posunovatelnou krájecí deskou a excentrickým ovládáním výpusti.

  29 835 Kč

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.