Kuchyňské dřezy Blanco – Němci to mají zmáknuté

Když dřez, tak ten nejlepší! Německý výrobce Blanco patří mezi světové špičky… Užijte si mimořádné kvality nerezových, granitových i keramických dřezů Blanco!

„Být ti nejlepší“ – asi takové bylo přání a cíl Heinricha Blanca, když v roce 1925 založil firmu Blanco. Tehdy se to mohlo možná zdát jako nesplnitelný sen, snad utopie, když „sídlem“ celé společnosti byly pouze dvě provizorní dřevěné boudy. To by ale Heinricha Blanca nesměla hnát touha po absolutní dokonalosti.

Blanco, přední výrobce dřezů se světovým věhlasem

Od toho osudného roku uplynulo již mnoho let, společnost Blanco vsadila na cestu inovací, vysoké kvality s důrazem na maximální funkčnost svých produktů, a stala se výrobcem se světovým věhlasem. Ze svého sídla v německém Oberderdingenu nyní distribuuje své zboží do více než 120 zemí. Po celou svoji historii se řídila heslem svého zakladatele a směřovala k jedinému – stát se jedničkou. Výsledkem této snahy je i řada prestižních ocenění za design, například German Design Award v roce 2014 nebo reddot design award v roce 2012.

 Od 50. let minulého století se firma Blanco zabývala výrobou produktů z vysoce kvalitní nerezové oceli, která byla v té době ještě ne příliš používaným, a proto i poměrně nákladným materiálem. Brzy ale poznala, že nová doba si žádá změny, proto se i vývojáři společnosti Blanco začali orientovat na nové materiály. Širokou škálu barev přinesl do světa kuchyňských dřezů nový kompozitní materiál SILGRANIT® PuraDur® II, který vyniká zejména absolutní odolností vůči vysokým teplotám, kyselinám, neohrozí je ani žádné skvrny, rýhy či škrábance, časem nezmění svoji barvu a v neposlední řadě jsme si ho oblíbili i díky jeho vysoké hygieničnosti a snadné údržbě. Granitové dřezy Blanco zkrátka změnily svět moderních kuchyní!

Granitové dřezy Blanco v trendové perlově šedé – žhavá novinka pro rok 2015 

Pokud jsou kuchyňské dřezy Blanco vaší „láskou na první pohled“ zejména díky jejich originální a neotřelé barevnosti, věřte, že to může být ještě lepší! Firma Blanco představila svoji novinku pro rok 2015, kterým je úžasná perlově šedá. Tato trendová barva oživí už tak mimořádné silgranitové dřezy. Oceníte zejména to, že se snadno kombinuje s neutrálními tóny, dřevem či jiným přírodním dekorem. Je nadčasová!

Kromě granitových dřezů nabízí firma Blanco i vysoce kvalitní keramické dřezy ceněné především pro mimořádnou eleganci a moderní vzhled. Design samozřejmě ale není vším, čím keramické dřezy disponují, i když je skutečně okouzlující. Keramika PuraPlus® firmy Blanco je mimořádně odolná a skvěle se udržuje. Povrch keramických dřezů Blanco je opatřen speciální vrstvou, která uzavírá póry a povrch dokonale vyhlazuje. I díky tomu se žádná nečistota „nezažere“ do keramiky a dřez se snadno čistí.

Být moderní ale znamená být i ohleduplný. Již více než dvacet let myslí společnost Blanco i na příští generace. Součástí její firemní politiky je tedy i důraz na ochranu životního prostředí.

Blanco Spirit – poznejte duši firmy Blanco prostřednictvím špičkových dřezů!

Blanco patří mezi přední výrobce kuchyňských dřezů a armatur. Kromě mimořádné kvality a funkčnosti produktů Blanco, důrazu na inovaci a moderní design, stojí za jejím úspěchem i vzájemná loajalita jejích zaměstnanců a maximální péče o firemní partnery. Soubor všech těchto aspektů shrnují zástupci společnosti Blanco pod pojem „Blanco Spirit“, což by se dalo volně přeložit jako „Duše Blanco“. Poznejte duši společnosti Blanco prostřednictvím jejích špičkových dřezů!

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.