Granitové dřezy jsou náhrdelníkem vaší kuchyně!

Granitové dřezy přináší do našich kuchyní svěží závan moderního designu. Jsou krásné, elegantní, praktické a nevšední. Ozdobí každý interiér stejně tak, jako náhrdelník zdobí ženu.

Chybí vaší kuchyni jiskra? Hledáte něco, co by upoutalo každého, kdo vstoupí, a přitom vkusně doplnilo celý interiér? Vše jste vyladili do posledního detailu, ale ještě to zkrátka není úplně to „pravé ořechové“? Dostáváte se do stejné (a mnohdy stejně komplikované) situace, ve které se nachází žena strojící se pro významnou událost. Má krásné šaty, účes, ladící boty i psaníčko. Ale něco chybí. Chybí šperk. Pomyslným „náhrdelníkem“ kuchyňského interiéru může být i něco tak zdánlivě obyčejného, jako je dřez. Může se nám sice zprvu zdát, že něco tak praktického se jen stěží může stát ozdobou domácnosti. To je však omyl. Moderní granitové dřezy se mohou stát skutečnou chloubou kuchyně.

Tip: Granitové dřezy Schock můžete zakoupit v našem obchodě.

Granitové dřezy v sobě spojují nevšední krásu a praktičnost

Granitové „designovky“ v sobě spojují jak nevšední krásu, tak i praktičnost. Oblíbili jsme si je díky mnohým výjimečným vlastnostem. Granitový povrch je téměř nezničitelný. Neohrozí ho škrábance, rýhy, je stálobarevný. Není třeba se tedy bát ani skvrn od jinak obávaných potravin, jakými jsou káva, čaj či různé druhy ovoce a zeleniny. Granitový dřez je odolný vůči běžným chemickým kyselinám i teplotním šokům. Můžeme do něj tedy postavit hrnec, který jsme právě sundali z plotny, nebo slít vroucí vodu ze špaget a nic se nestane. Při běžné manipulaci ho nelze poškodit. K jeho údržbě navíc postačí pravidelná a jemná péče. Granitový dřez se stane perlou každé kuchyně, jako nový bude vypadat zítra i za několik let.

Kuchyňský dřez Schock NEMO N-100 (granit)Kuchyňský dřez Schock MONO D-100 (granit)   Kuchyňský dřez Schock EDEN D-100 S (granit)

Pokud ale hledáme něco, co korunuje vzhled naší kuchyně a stane se onou „třešničkou na dortu“, zajímá nás především design. Za ten se granitové dřezy rozhodně nemusí stydět. Naopak. Jejich předností je především široká škála barev i provedení, která nám umožňuje dokonale sladit kuchyňský dřez s celým interiérem a nebo právě naopak – nechat dřez zvolením vkusného kontrastu vyniknout. Začít můžeme právě u barev – béžová, originální hnědá, černočerná i všechny gurmánské odstíny kávy - stačí si jen vybrat. V každém případě se stane granitový dřez šperkem naší kuchyně odpovídající do posledního detailu našemu vkusu i estetickému cítění.

I granitový dřez se dá vylepšit – a to praktickými doplňky, jakými je odkap nebo vanička

Granitové dřezy nabízí rovněž rozsáhlé možnosti co se týče možného provedení. Hodí se do naší kuchyně dřez kulatý nebo hranatý? Ačkoliv je hranatý dřez tradičnější, kulatý se může stát překvapivým prvkem vhodně doplňujícím kuchyňský interiér, v němž dominují oblé tvary. Jak už bylo řečeno výše, granitové dřezy nejsou jen ozdobami kuchyně, jsou i velmi praktické. Jejich praktičnost může být umocněna dalšími užitečnými doplňky. Takovým doplňkem se může stát například odkap, který představuje v podstatě další pracovní plochu vedle dřezu, která se snadno udržuje, a tak šetří prostor v kuchyni. K mytí drobnějších předmětů poslouží oddělený prostor vaničky. Ta je dalším praktickým doplňkem, o který můžeme vylepšit náš dřez. Pokud hledáme „vše v jednom“, mohou se pro nás stát uspokojivým řešením tzv. dřezové moduly, které v sobě vše spojují.

  

Tip: Granitový dřez s odkapem a vaničkou můžete koupit v našem obchodě.

Kuchyňské dřezy mohou být zdánlivě obyčejné. Když je ale oblečeme do „moderního kabátu“, stanou se z nich originální šperky celé kuchyně. Pokud hledáme investici, která se skutečně vyplatí, jsou granitové dřezy tím pravým. Vydrží to, co jiné ne, a navíc si i po letech zachovávají „svěží“ vzhled. A když je řeč o vzhledu, je to právě to, co nás na nich nikdy nepřestane bavit, a tím se stanou nesmrtelnými stálicemi v našich kuchyních. 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.