Dřezy Schock vás opravdu šokují - svojí kvalitou!

Vysoce kvalitní, mimořádně odolné, designově vyvážené, zkrátka do nejmenšího detailu „vymazlené“, takové jsou granitové dřezy Schock, které vás šokují! 

Granitové dřezy jsou současným hitem číslo jedna. Neodolatelný je jak jejich vzhled, tak i jejich mimořádná kvalita. A když jde o kvalitu, proč nevsadit na výrobce, u kterého to celé začalo? Schock je německou inovativní firmou, která se nezastaví před ničím a svými nápady předchází svoji dobu. Dřezy této značky vydrží věky!

Schock byl v roce 1979 prvním výrobcem granitových dřezů v Evropě!

Historie firmy Schock sídlící v Bavorsku začala již před více než 85 lety. V roce 1979 pak společnost Schock jako vůbec první v Evropě představila veřejnosti něco, co do té doby bylo ještě hudbou budoucnosti – dřez na bázi křemenných, plně probarvených směsí propojených akrylátovým pojivem, tedy granitový dřez. Nové požadavky a přání uživatelů, módní trendy – tyto a mnohé další podněty se staly výzvou a zároveň motorem pro další vývoj a posun firmy. V roce 1991 si patentovala vylepšený materiál pro granitové dřezy pod názvem Cristalite®, v roce 2008 revoluční materiál NanoGranit Cristadur ®, v roce 2011 Cristalite PLUS®. Přidanou hodnotu granitovým dřezům Schock přinesla i trvalá antibakteriální úprava dřezů AntiBac. Je nutné říci, že patenty vývojářů Schock jsou využívány pro více než 75 % celkové světové produkce granitových dřezů, což v konkrétních číslech představuje více než 1,5 miliónů dřezů – a to už o něčem přeci svědčí!

Schock dbá na kvalitu, odolnost i snadnou údržbu dřezů

Při vývoji nových a inovativních kompozitních materiálů zajímý Schock mimo jiné i to, jak lze daný materiál udržovat. Vítězí samozřejmě požadavek na minimální údržbu. Každodenní život běžného uživatele se tak s dřezy Schock stává jednodušší. Snadná údržba je podpořena praktickým designem, eliminací míst, ve kterých se snáze usazuje špína a bakterie, originální odtoky dřezů, hladký povrch a také patentovaný přepad QuickClean®.

 

 


Nejvyšší požadavky ale kladou vývojáři Schock na kvalitu a odolnost materiálu.
„Náš materiál na rozdíl od levnějších kopií neobsahuje žádný polyester, polyuretan, styrén nebo epoxid. Jako pojivo využíváme výhradně vysocejakostní arylátové pojivo použitelné i pro portavinářské aplikace,“ uvádí přímo společnost Schock.

Kompozitní materiály Schock obsahují více křemene, než je běžné

Kompozitní materiály Schock jsou složeny ze směsi křemenných zrn nejrůznějších velikostí. Zrna jsou speciálně zaoblena, díky čemuž dochází k dokonalému vyplnění mezer mezi zrny. Výsledný materiál tak obsahuje více krystalického křemene, než je běžný průměr. Dřez je tak mnohem odolnější a vydrží celé věky!

Granitový povrch dřezů Schock téměř nelze poškodit! Neohrozí jej ani kuchyňský nůž. Dřezy jsou mimořádně odolné proti vrypům i poškrábání. Navíc odolají teplotě až 240°C. Výrobce uvádí, že dokonce ani popel hořící cigarety nezanechá na dřezu žádné stopy. Díky tomu, že kompozitní materiály Schock vynikají vysokou stálobarevností, se nemusíte obávat ani obvyklých „nepřátel“ každé naklizené kuchyně, tedy čaje, kávy, rajčatového protlaku, červené řepy a dalších. Dřez stačí jen otřít vodou!

Kuchyňský dřez Schock MONO D-150 (granit)

Dřezy Schock jsou „vymazlené“ do nejmenšího detailu. Materiál i konstrukce jsou komplexně vyvážené a odráží léta zkušeností výrobce. Vyladěný je samozřejmě i design! A protože si Schock moc dobře uvědomuje, že barvy hrají v našich životech významnou roli, „vybarvené“ jsou i granitové dřezy. Nabízené barvy dřezů vždy odráží současné módní trendy. Nemožným snem není ani dřez v barvě „pink“ či mátově zelené. Samozřejmostí jsou i střídmější, ale velmi elegantní odstíny, které vám dovolí sladit váš dřez s celým kuchyňským interiérem.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.