Dřez Alveus – rozumné řešení s perfektním výkonem

Dřez je středobodem moderní kuchyně. Dejte mu šanci vyniknout a vsaďte na originální kousek. Moderní nerezové dřezy, neodolatelné granitové dřezy nebo vysoce elegantní nerezové dřezy se sklem, které potěší i opravdové fajnšmekry, nabízí značka Alveus. 

Moderní, ale přesto tradiční. Inovativní, na pohled elegantní, a zároveň velmi funkční. Do posledního detailu promyšlená technologie, a šetrné zacházení s přírodními zdroji. Právě tyto a mnohé další hodnoty definují značku Alveus, výrobce dřezů, které vás v kuchyni nikdy nezklamou.

Značka Alveus patří slovinské společnosti Kovinoplastika Lož a. s., která svoji historii datuje již od roku 1954, a ani na našem trhu není žádným nováčkem. Charakteristické pro dřezy Alveus jsou inovace, nové technologie a poslední trendy. Zkrátka i když jejich výrobci patří mezi světovou špičku, neusínají na vavřínech a investují do stálého zdokonalování svých produktů. Ví, že je stále co zlepšovat zvláště, když na prvních příčkách jejich hodnotového žebříčku stojí spokojenost a nadšení zákazníků.

Nerezové dřezy z ušlechtilé oceli jsou charakteristickými produkty značky Alveus

Významným mezníkem v historii společnosti Alveus se stal rok 1968, kdy světlo světa spatřily první nerezové dřezy Alveus. Právě ušlechtila nerezová ocel je charakteristickým materiálem této značky. Od prvních nerezových dřezů samozřejmě uplynula celá řádka let. Roky zkušeností se podepsaly na vývoji nových materiálů, a proto jsou nové nerezové dřezy skutečnými skvosty našich kuchyní. Kvalitní materiály nabízí nejen vysokou životnost, mimořádnou odolnost a elegantní vzhled, ale také snadnou údržbu, což ocení nejedna hospodyně.

A protože se Alveus snaží své spokojené zákazníky neustále překvapovat, originální jsou i nerezové dřezy. Ačkoliv máme s nerezovou ocelí spjatou zejména stříbrnou barvu, značka Alveus nabízí nerezové dřezy i v neokoukaných odstínech měděné, zlaté a antracitové barvy a zároveň i ve třech různých povrchových provedeních – satin, dekor a microdekor.

Dřezy z kompozitních materiálů jsou originálními designovkami v každé kuchyni

Kuchyňský dřez Alveus CUBO 20 (granit)Mezi dřezy Alveus najdete nejen nerezové klenoty, ale i moderní dřezy z kompozitních materiálů. Na základě vysoké poptávky mezi zákazníky vytvořili tvůrci Alveus dva zcela unikátní kompozitní materiály, které kromě mimořádných vlastností, nabízí i širokou barevnou škálu.

Originální materiál Granital obsahuje 75 – 80 % částic žuly, díky čemuž se jedná o materiál vysoce odolný proti poškrábání a nárazům. Granital ale není jen oblíbený „držák“. Je i mimořádně elegantní a svůj krásný vzhled si udržuje i po letech – díky hladkému povrchu se totiž skvěle udržuje, navíc nemění svoji barevnost, ani strukturu.

Granitový dřez v barvě latte nebo espresso – a proč ne?

Druhý z kompozitních materiálů Algranit je nabízen v nádherných barevných odstínech. Je libo espresso, macchiato nebo latte? Řeč není o kávě, ale o možných barevných provedeních dřezů Alveus vyrobených z mimořádného materiálu Algranit. 70% obsah žulových částic v kombinaci s polymerovou pryskyřicí vysoké kvality zajišťuje mimo jiných vynikajících vlastností i vysokou tepelnou odolnost – Algranit vydrží teploty až 280°C.

Nekompromisní kvalitu a vysoce elegantní design v sobě spojují dřezy kombinující kvalitní ušlechtilou ocel a tvrzené sklo v černé a bílé. Skleněné dřezy ale nejsou žádné „křehule“. Tvrzené sklo je mimořádně pevné a odolné, a proto i bezpečné. Sklo je prvkem, který oživí každý moderní interiér. Přineste nové trendy i do své kuchyně!

Zapomeňte na to, co je staré a nemoderní. Současné materiály, ze kterých jsou vyrobeny vysoce kvalitní a precizně zpracované dřezy Alveus, nabízí vysokou odolnost proti vysokým teplotám, nárazům, dlouhou životnost a snadnou údržbu. Kromě toho jsou i designově vyladěné – vyšperkujete s nimi každou kuchyni a rozhodně si neuděláte ostudu! Díky širokým barevným škálám můžete veškeré zařízení interiéru barevně sladit nebo dřez naopak díky barevnému kontrastu designově „vypíchnout“.

Dřezy Alveus můžete koupit také v tomto obchodě: www.vodovo.cz 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.